Двадцять третя сесія

Рішення сесії

Рішення сесії №618 «Про перенесення питань земельних відносин до припинення дії воєнного стану»

Рішення сесії №617 «Про відмову в надані дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої безоплатної передачі у власність.»

Рішення сесії №616 «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі»

Рішення сесії №615 «Про припинення дії договору оренди землі з ПрАТ «Київстар» та передачі в оренду земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»»

Рішення сесії №614 «Про передачу в оренду земельних ділянок»

Рішення сесії №612 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі»

Рішення сесії №611 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі»

Рішення сесії №610 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності»

Рішення сесії №609 «Про відмову в наданні дозволу на розміщення об’єкту комерційного використання згідно заяви гр. Гришиної Є.В.»

Рішення сесії №608 «Про погодження ескізні передпроектні проробки по об’єкту « Розміщення тимчасової споруди ( павільйон)»

Рішення сесії №607 «Про затвердження детального плану території»

Рішення сесії №606 «Про розроблення детального плану території.»

Рішення сесії №605 «Про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради Дмитренко С.В.»

Рішення сесії №604 «Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації комунального підприємства «Центр державної реєстрації» Вишевицької сільської ради»

Рішення сесії №600 «Про внесення змін та затвердження Статуту Іршанського ліцею Вишевицької сільської ради Житомирського району Житомирської області в новій редакції»

Рішення сесії №599 «Про утворення комісії для передачі рішень сесій Вишевицької сільської ради VII скликання (2015-2020 р.р.) та VIII скликання (грудень 2020- вересень 2022 р.р.) та іншої документації від колишнього секретаря сільської ради Новиченко С.Л. до новообраного секретаря сільської ради Синельник С.В.»

Проєкти рішень сесії

Проєкти рішень сесій №- «Про утворення комісії для передачі рішень сесій Вишевицької сільської ради VII скликання (2015-2020 р.р.) та VIII скликання (грудень 2020- вересень 2022 р.р.) та іншої документації від колишнього секретаря сільської ради Новиченко С.Л. до новообраного секретаря сільської ради Синельник С.В.»

Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін та затвердження Статуту Іршанського ліцею Вишевицької сільської ради Житомирського району Житомирської області в новій редакції»

Проєкти рішень сесій №- «Про затвердження Правил благоустрою на території населених пунктів Вишевицької сільської ради»

Проєкти рішень сесій №- ««Про перейменування вулиці Клевцова села Вишевичі Вишевицької сільської ради»

Проєкти рішень сесій №- «Про розроблення детального плану території.»

Проєкти рішень сесій №- «Про відмову в наданні дозволу на розміщення об’єкту комерційного використання згідно заяви гр. Гришиної Є.В.»

Проєкти рішень сесій №- «Про відмову в надані дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої безоплатної передачі у власність.»

Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін в пункт 1 рішення 17 сесії Вишевицької сільської ради VIII скликання від 17 лютого 2022 року №528 «Про надання дозволу ТОВ Радомишльський «Агрохім» на оформлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під складські приміщення» та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.»

Проєкти рішень сесій №- «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності»

Проєкти рішень сесій №- «Про затвердження детального плану території»

Проєкти рішень сесій №- «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі»

Проєкти рішень сесій №- «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі»