Розпорядження

Дата: 01.07.2021 16:10

Розпорядження №77-К «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста Служби у справах дітей виконавчого комітету Вишевицької сільської ради»

Розпорядження №22 «Про проведення засідання виконавчого комітету Вишевицької сільської ради»

Розпорядження №19 «Про скликання шостої сесії сільської ради 8-го скликання»

Розпорядження №61-К «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу землевпорядкування, містобудування, архітектури та комунального господарства Вишевицької сільської ради»

Розпорядження №49-К «Про зупинення дії рішення ІІІ пленарного засідання 4 сесії Вишевицької сільської ради VIII скликання від 23.04.2021 року «Про внесення змін до рішення № 8 І сесії VIІI скликання Вишевицької сільської ради 1 пленарного засідання від 04.12.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Вишевицької сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

Розпорядження №18 «Про проведення засідання виконавчого комітету Вишевицької сільської ради»

Розпорядження №12 Про скликання четвертої сесії сільської ради 8-го скликання

Розпорядження №6 Про скликання третьої сесії сільської ради 8-го скликання

Розпорядження №5 Про проведення засідання виконавчого комітету Вишевицької сільської ради

Розпорядження №4-К «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Вишевицької сільської ради»

Розпорядження №38 «Про скликання другої позачергової сесії 8-го скликання»

Розпорядження №37 «Про скликання першої сесії 8-го скликання (друге пленарне засідання)»