Рішення виконавчого комітету

Дата: 30.08.2022 12:22

Рішення виконкому №101 «Про погодження проекту рішення сільської ради « Про перейменування вулиці Клевцова села Вишевичі Вишевицької сільської ради»»

Рішення виконкому №100 «Про підготовку бюджетних пропозицій та прогнозних показників проекту бюджету Вишевицької сільської ради на 2023 рік»

Рішення виконкому №99 «Про взяття на квартирний та соціальний квартирний облік дитини- сироти, позбавленої батьківського піклування.»

Рішення виконкому №98 «Про погодження ліквідації та виключення з базової мережі закладів культури бібліотеки села Межирічка та переведення в нежитлове приміщення»

Рішення виконкому №97 «Про погодження Правил благоустрою на території населених пунктів Вишевицької сільської ради»

Рішення виконкому №96 «Про стан готовності закладів освіти до початку нового 2022/2023 навчального року»

Рішення виконкому №95 «Про затвердження складу комісії по проведенню контрольних перевірок пільгового перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом приміського сполучення Ірша -Радомишль.»

Рішення виконкому №93 «Про затвердження заходів щодо приведення у відповідність до вимог законодавства земельних правовідносин на території Вишевицької територіальної громади»

Рішення виконкому №91 «Про надання дозволу гр. Гончарову Євгену Валерійовичу на перепоховання останків померлого гр. Гончарова Валерія Павловича»

Рішення виконкому №89 «Про внесення змін до складу комісії з обстеження зелених насаджень на території Вишевицької сільської ради»

Рішення виконкому №88 «Про взяття на квартирний облік Бондаренка Я.О.»

Рішення виконкому №87 «Про надання соціального житла гр. Мілевському В.В.»

Рішення виконкому №86 «Про припинення користування соціальним житлом Чернюк Л.Е.»

Рішення виконкому №85 «Про створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Вишевицької сільської ради»

Рішення виконкому №84 «Про затвердження Комплексного плану заходів щодо профілактики гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Вишевицької територіальної громади на 2022-2023 рр.»

Рішення виконкому №83 «Про утворення робочої групи з контролю за роздрібними цінами на території Вишевицької територіальної громади в умовах воєнного стану»

Рішення виконкому №82 «Про погодження графіку роботи та виїзного прийому громадян лікарем КНП «Вишевицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Вишевицької сільської ради Метельова О.Б. на 2022 рік»

Рішення виконкому №81 «Про проведення заходів з декомунізації та дерусифікації»

Рішення виконкому №80 «Про надання дозволу на укладання договору дарування»

Рішення виконкому №74 «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на посадових осіб виконавчого комітету Вишевицької сільської ради»

Рішення виконкому №64 «Проєкт бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2022р»

Рішення виконкому №63 «Про влаштування малолітньої дитини до будинку дитини»

Рішення виконкому №53 «Про внесення змін до складу комісії з обстеження зелених насаджень на території Вишевицької сільської ради»

Рішення виконкому №52 «Про реєстрацію пасік та бджолосімей»

Рішення виконкому №50 «Про неспроможність надання послуг»

Рішення виконкому №44 «Про створення комісії по обстеженню наявності бджолосімей у фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які претендують на отримання дотації за бджолосім’ї»

Рішення виконкому №43 «Про подання клопотання щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

Рішення виконкому №42 «Про визначення відповідального за охорону культурної спадщини»

Рішення виконкому №41 «Про визначення відповідального за ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку»

Рішення виконкому №40 «Про присвоєння адрес»

Рішення виконкому №39 «Про присвоєння адрес»

Рішення виконкому №38 «Про присвоєння адрес»

Рішення виконкому №37 «Про повернення дітей в сім;ю.»

Рішення виконкому №17 Про присвоєння фактичної/юридичної поштової адреси об’єкту нерухомого майна за межами населеного пункту

Рішення виконкому №10 «Про створення комісії з обстеження зелених насаджень на території Вишевицької сільської ради та затвердження Положення про комісію з обстеження зелених насаджень на території Вишевицької сільської ради».

Рішення виконкому №9 «Про визначення переліку об’єктів та видів робіт на 2021 рік, на яких зможуть виконувати стягнення у вигляді громадських ( суспільно корисних) робіт порушники та засуджені до цього виду покарання»

Рішення виконкому №8 Про призначення відповідальної особи за організацію спортивної роботи в вечірній та позаурочний час в спортивній залі Іршанської ЗОШ I-III ст. та забезпечення санітарно-гігієнічних вимог після спортивних занять

Рішення виконкому №7 Про представлення кандидатури першого заступника сільського голови

Рішення виконкому №6 Проект бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2021 рік