Привітання з нагоди свята захисника України і свята Покрови.

В день захисника України та в світле свято Покрови представники Вишевицької сільської ради вітали захисників нашої країни, які перебувають на лікуванні та реабілітації в рідному селі. Це справжні бійці, сміливі і мужні. Ми ними гордимося і бажаємо скорішого видужання. А також в їх особі вітаємо всіх вояків нашої громади, які сьогодні захищають свою країну, свої родини, дітей і всіх нас. Дякуємо вам за це. Низький вам уклін, хлопці. А також в с. Макалевичі та Вишевичі взяли участь у покладанні квітів до пам'ятних обелісків загиблим за свободу і незалежність нашої держави

09:50 14.10.2022

Громади Житомирщини віднині не можуть напряму фінансово допомагати іншим громадам

Таке обмеження для перерахування коштів на відбудову постраждалих територій напряму між громадами міститься у Постанові Кабміну від 27.09.22 №1083 “Про внесення зміни до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. № 252”. Ця Постанова зобов’язує громади погоджувати з Міністерством фінансів України всі свої рішення про надання фінансової допомоги іншим селам, селищам, містечкам та містам.

11:14 06.10.2022

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: 06 ЖОВТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ «БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА – БЕЗПЕЧНА КРАЇНА». РЕЄСТРАЦІЯ

06 жовтня 2022 року Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством внутрішніх справ України та представниками органів місцевого самоврядування проведуть Координаційну зустріч «Безпечна громада – безпечна країна».

14:45 04.10.2022

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ОСОБЛИВОСТІ СКЛАДАННЯ ПРОЄКТІВ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА 2023 РІК

Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» підготували огляд основних показників та роз’яснення для органів місцевого самоврядування щодо особливостей складання проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік.

12:09 13.09.2022

Неповнолітні субєкти пробації відвідали КУ « Публічна бібліотека – медіотека Радомишльської міської ради.

07 вересня 2022 року, неповнолітні підоблікові Житомирського районного сектору №6 філії ДУ «Центр пробації», відвідали КУ «Публічна бібліотека- медіатека» Радомишльської міської ради з нагоди Дня читання книги. Під час відвідин неповнолітні суб’єкти пробації отримати змістовну і обширну інформацію про послуги, які надає дана комунальна установа. Оскільки вони є студентами професійно-технічних навчальних закладів, то їх увагу привернула довідкова література з відповідних галузей знань та багато цікавих періодичних видань. Засудженим особам сподобалося тепло і затишок даного закладу.

12:03 12.09.2022

#ЗДОРОВАНАЦІЯ: НА ЖИТОМИРЩИНІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

У Житомирі на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» під егідою Асоціації футзалу України з 26 по 28 серпня 2022 року проходив чемпіонат України з футзалу серед ветеранів віком 55+ та 65+.

14:38 30.08.2022

ЖИТОМИРСЬКА ОВА ІНФОРМУЄ: ВІДНИНІ ВСІ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ АГРАРІЇВ – НА ЄДИНІЙ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМІ

Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, віднині всі програми підтримки аграріїв – на єдиній онлайн-платформі  Державний аграрний реєстр (dar.gov.ua).

14:38 30.08.2022