рішення

від  10.09.2021 р.                                        №  50

Про неспроможність

надання послуг

Розглянувши клопотання  сільського голови Гаврутенка С.В.  та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Задовольнити клопотання сільського голови Гаврутенка С.В.  про неспроможність надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначений  ними строки.
  2. Начальнику загального відділу Волзі О.П. оприлюднити дане рішення на сайті Вишевицької сільської ради.
  3.  Секретарю Вишевицької сільської ради Новиченко С.Л. подати дане рішення  до Головного територіального управління юстиції у Житомирської області для розміщення на офіційному веб-сайті.
  4.   Контроль за виконанням  рішення покласти   на сільського голову Гаврутенка С.В.

Сільський голова                                                                          С.В.Гаврутенко