Вишевицька об'єднана територіальна громада
Житомирська область, Житомирський район

Рішення сесії №23 «Про бюджет Вишевицької сільської територіальної громади на 2021 рік»

Кількість переглядів: 334
Скликання: VIIІ скликання
Сесія: Друга позачергова сесія
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 24.12.2020
Номер документу: 23
Назва документу: Про бюджет Вишевицької сільської територіальної громади на 2021 рік
Прикріплені файли:
  1. Рiшення_сесii_№23 (0.12 МБ)
  2. Додаток_№_1_23 (0.01 МБ)
  3. Додаток_№_2__23 (0.01 МБ)
  4. Додаток_№_3___23 (0.02 МБ)
  5. Додаток_№_4_23 (0.04 МБ)
  6. Додаток_№_5_23 (0.03 МБ)

                                              Україна                            

                                    Вишевицька сільська рада

                                                   РІШЕННЯ

 

 

  Друга сесія                                                                  

 

від  24 грудня  2020року                                              №23

 

Про  бюджет  

Вишевицької сільської

територіальної громади

на 2021 рік

 

(06502000000)

     код бюджету

 

 

VІІІ скликання

Заслухавши інформацію начальника фінансово – економічного відділу -головного бухгалтера сільської ради, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, та враховуючи рекомендації постійної комісії сільської  ради, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити на 2021 рік:

             1) Доходи бюджету сільської територіальної громади у сумі        29748144 гривень, у тому числі доходи загального фонду  бюджету сільської територіальної громади 29334144 гривень та доходи спеціального фонду  бюджету сільської територіальної громади 414000 гривень, згідно
з  додатком 1 до рішення.

   2) Видатки  бюджету  сільської територіальної громади у сумі    29748144 гривень,   у тому числі видатки загального фонду  бюджету сільської територіальної громади - 29329157 гривень та видатки спеціального фонду  бюджету сільської територіальної громади – 418987 гривень.

 

    3) Профіцит за загальним фондом  бюджету сільської територіальної громади у сумі 4987 гривень, напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 2 до цього рішення.

 

  4) Дефіцит за спеціальним фондом бюджету сільської територіальної громади у сумі  4987 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 2 до цього рішення.

  5) Оборотний залишок бюджетних коштів  бюджету сільської територіальної громади у розмірі 3 000  гривень, що становить 0,01  відсотка видатків загального фонду  бюджету сільської територіальної громади, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів  бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік, у розрізі відповідальних виконавців  за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до рішення.

3.  Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4.

4. Надати право виконавчому комітету, у разі затвердження міжбюджетних трансфертів у державному та місцевих бюджетах  бюджету сільської територіальної громади , вносити зміни до доходів/фінансування та видатків бюджету сільської територіальної громади, з наступним затвердженням на сесії сільської ради.         

5. Затвердити розподіл витрат бюджету сільської територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 1031326 гривень, згідно
з додатком 5.

6. Установити, що до джерел формування загального фонду  бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97,101 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік:

1) у частині доходів - надходження, визначені п.6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України;

2) ) у частині фінансування - надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

          8.Установити, що в 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду сільського бюджету згідно з відповідними пунктом статті 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтею 89 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються, відповідно, на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України.

 

 

9. Визначити на 2021 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками бюджету сільської територіальної громади видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

соціальне забезпечення

10.   Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України,  надати право відділу фінансів Вишевицької сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Головним розпорядникам бюджетних коштів бюджету сільської територіальної громади :

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2022 року;

        оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

6) на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо  забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати,  проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

7) у бюджетних закладах, в яких допущена незабезпечена потреба із заробітної плати, усі кошти спрямовувати насамперед на обов’язкові виплати із заробітної плати;

8) видатки, пов’язані із стимулюванням, преміюванням працівників бюджетних закладів, здійснювати виключно після забезпечення обов’язковими складовими заробітної плати в річному вимірі.

              12. Надати право виконавчому комітету приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції , а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією з питань бюджету і комунальної власності, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

          13. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2021 року.

14. Додатки  1-5 до рішення є його невід’ємною частиною.

15. Сільській раді забезпечити публікацію цього рішення не пізніше ніж через 10 днів з дня його прийняття на офіційному сайті громади та в районній газеті «Зоря Полісся».

16. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з

питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

                                                                           

                   Сільський голова                                              Сергій  ГАВРУТЕНКО                                                    


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь