Оголошення

Державна податкова служба інформує: Переваги Електронного кабінету платника для подання податкової звітності

Головне управління ДПС у Житомирській області у зв’язку з настанням термінів подання квартальної звітності для уникнення черг та незручностей пропонує платникам податків скористатись сервісом «Електронний кабінет платника» для подання звітності.

17:28:07 26.07.2021

Державна податкова служба інформує: Для подання звітності в електронному вигляді платник податків може використовувати:

. Модернізований електронний сервіс «Електронний кабінет платника» (ЕКП). Увійти до ЕКП теж можна на офіційному веб-порталі ДПС або за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua. Для ознайомлення порядку користування сервісом «ЕКП» у відкритій (загальнодоступній) частині Електронного кабінету створено розділ  «Допомога».

17:22:49 26.07.2021

Радомишльський РЕМ повідомляє

Радомишльський  РЕМ  повідомляє, що  26.07.21.  з  8-30  до  17-00 буде   припинено  подачу  електроенергії  від  КТП 132 Л 2,3 с. Ірша в зв’язку з  КР ПЛ

16:52:51 15.07.2021