Оголошення

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував ІV конкурс для студентів коледжів, технікумів та центрів ПТО України. Призовий фонд цього конкурсу складає 28 000 грн.

20:42:52 22.09.2020

Освітян позашкілля запрошують взяти участь у Міжнародному проєкті «Дистанційне навчання у позашкільній освіті»

До Асоціації міст України звернулась Міжнародна асоціація позашкільної освіти з проханням сприяти поширенню інформації про Міжнародний проєкт «Дистанційне навчання у позашкільній освіті» з метою долучення педагогічних працівників закладів позашкільної освіти до участі у ньому.

19:52:54 15.04.2020

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про культуру», враховуючи рішення 47 сесії VII скликання Вишевицької сільської ради №900 від 16.09.2019 року «Про створення Комунальної установи «Публічна бібліотека Вишевицької сільської ради» Вишевицька сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Комунального закладу «Публічна бібліотека Вишевицької сільської ради».

19:52:35 15.10.2019