Оголошення

Зекономити час та зробити життя зручнішим і мобільнішим громадянам, підприємцям та бухгалтерам допоможе електронний кабінет.

Радомишльська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Житомирській області інформує платників про переваги користування безкоштовним електронним сервісом Державної податкової служби України «Електронний кабінет платника» (ЕКП). Сервісом можна скористатись цілодобово як з персональних комп’ютерів, так і з смартпристроїв. Функціонування ЕКП дозволяє вирішувати чимало питань в органах ДПС дистанційно, не відвідуючи Центри обслуговування платників, що значно економить час та надає можливість уникнути черги.

19:31:11 27.03.2021

Радомишльська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Житомирській області інформує про переваги подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.

Сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє вирішити чимало питань в органах Державної податкової служби дистанційно.

19:28:20 26.03.2021

Оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Вишевицької сільської ради

Оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Вишевицької  сільської ради (територіальної громади), окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів

16:49:22 09.03.2021