Щодо оцінки впливу на довкілля

На вимогу виконання Закону України " Про оцінку впливу на довкілля" у приміщенні Вишевицької територіальної громади, для ознайомлення мешканців громади,  буде знаходитись та зберігатись Звіт з оцінки впливу на довкілля планової діяльності: "Спеціальне використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування на території лісового фонду Дочірнього підприємства " Радомишльський лісгосп АПК" Житомирського обласного комунального підприємства " Житомироблагроліс" ( реєстраційний номер справи про оцінку впливу довкілля планової діяльності № 3597) 25 робочих днів.

14:31 13.02.2024

Оголошення !!!

Вишевицька сільська рада повідомляє про те, що згідно з частиною першою статті 158 Земельного кодексу України,статтею 198 Земельного кодексу України о 10.00 годині ранку 16.02.2024 року буде виїздна комісія Вишевицької сільської ради з питань земельних відносин, по розгляду земельного спору щодо відмови погоджувати межу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка), що знаходиться на території Вишевицької сільської ради в с. Вишевичі, вул. Миру,38а.

10:37 07.02.2024

УВАГА!!!! УВАГА!!!! Шановні жителі с. Вишевичі!!!!

Вишевицька сільська рада просить звернутись громадян, які не сплатили земельний податок, до земельного відділу Вишевицької сільської ради для отримання квитанції-повідомлення для сплати земельного податку.

11:28 01.02.2024

Оголошення щодо земельних часток (паїв)

Інформуємо,що відповідно до частини четвертої та п'ятої статті 13 Закону України " Про порядок виділення в натурі ( на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", у разі якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки".  Після 1 січня 2025 року незатребувані ділянки будуть визнані безазяйними та передані у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані. Власнику у кого наявні сертифікати на земельну частку (пай), що не замінені на витяг з Реєстру речових прав на право власності на земельну ділянку, потрібно терміново оформити право власності.

11:10 01.02.2024

20 жовтня 2023 року в 12 год.25 хв. відбудуться земельні торги - продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення

20 жовтня 2023 року в 12 год.25 хв. відбудуться земельні торги - продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення строком на 15 ( п’ятнадцять ) років, площею 18,7470 га, кадастровий номер 1825081800:01:000:1349, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за адресою: Житомирська область, Житомирський район, Вишевицька сільська рада (за межами населеного пункту с. Вишевичі, в районі урочища за «Хімскладом»), категорія земель – землі сільськогосподарського призначення цільове призначення – для ведення ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01). Стартовий розмір річної орендної плати становить 34 105, грн. 24 коп.

11:09 19.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.08 №955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», рішення виконавчого комітету Вишевицької сільської ради від 27.01.2023 № 135 «Про пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Вишевицької сільської ради» Вишевицька сільська рада 01.02.2023 року оголошує конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Обсяг видатків, передбачений в бюджеті Вишевицької сільської ради територіальної громади (за рахунок субвенції з бюджету області та місцевого бюджету) для фінансування пільгового забезпечення на 2023 рік становить: аптечним установам: 8 200,00 грн (п’ятсот одна тисяча вісімсот сорок гривень 00 коп.). Вимоги до претендентів для участі в конкурсі: - Наявність у надавачів послуг відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення. - Граничні постачальницько-збутові надбавки на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів) мають становити не вище, ніж 10 відсотків оптово-відпускної ціни та граничні торговельні (роздрібні) надбавки не вище 10 відсотків закупівельної ціни. - Наявність та забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення. - Відповідальний рівень кваліфікації персоналу претендентів для участі у конкурсі. Претенденти подають комісії наступні, завірені печаткою суб’єкта господарювання, документи: - заяву на участь у конкурсі, за встановленою формою; - копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення; - відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення; - відомості про кваліфікацію персоналу; - відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

09:32 31.01.2023