Про проведення щорічної міжнародної екологічної акції прибирання території

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевої громади Всеукраїнський молодіжний рух «Let′s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let′s Do it World» за підтримки Міністерств, відомств, організацій, установ проводить щорічну  міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Акція проходитиме 18 вересня 2021року.

15:52 14.09.2021

Доброго дня, шановна громадо, дорогі українці та усі добрі люди!

Ми родина Кудрявських. Наш єдиний синочок, наш первісток - Єгорчик - має тяжке генетичне захворювання СМА (спінальна м’язова атрофія) і врятувати його може лише один укол. Але цей укол - найдорожчі у світі ліки. Його вартість 1 млн 800 тис доларів. Це захмарна сума для нашої родини!

12:54 27.08.2021

Державна податкова служба інформує: Переваги Електронного кабінету платника для подання податкової звітності

Головне управління ДПС у Житомирській області у зв’язку з настанням термінів подання квартальної звітності для уникнення черг та незручностей пропонує платникам податків скористатись сервісом «Електронний кабінет платника» для подання звітності.

17:28 26.07.2021