Статут Вишевицької територіальної громади

С Т А Т У Т

Вишевицької  територіальної громади

Преамбула

Цей Статут, відповідно до Конституції України, Європейської хартії місцевого самоврядування, законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законодавчих актів, визначає систему місцевого самоврядування Вишевицької територіальної громади, форми та порядок діяльності територіальної громади, її органів та посадових осіб, гарантії прав жителів сіл які входять до складу   територіальної громади.

Розділ І. Загальні положення

Глава 1.1. Загальна характеристика Вишевицької територіальної громади

Стаття 1.1.1.

1. Вишевицька сільська   територіальна громада (далі – Територіальна  громада) утворена шляхом добровільного об’єднання територіальних громад сіл Ірша, Вирва,  Іршанської сільської ради,  села Веприн, Вепринської сільської ради, села Вишевичі, Вишевицької сільської ради, села Межирічка, Межиріцької сілської ради в Радомишльському районі Житомирської області.

Щоб ознайомитись з повним текстом статуту його можна завантажити тут