Проєкти рішень сесій

39 сесія 8 скликання - 02.02.2024р.

Розпорядження Про скликання тридцять дев’ятої чергової сесії Вишевицької сільської ради 8-го скликання

10:56 23.01.2024

38 сесія 8 скликання - 20.12.2023 р.

Розпорядження № 68 "Про скликання тридцять восьмої чергової сесії Вишевицької сільської ради 8-го скликання"

11:21 11.12.2023

29 сесія 8 скликання - 05.05.2023 року

Проєкт рішення сесії "Про перелік соціальних послуг групам, які перебувають у складних життєвих обставинах та порядок їх надання у Вишевицькій ТГ та затвердження розрахунку тарифу на платні соціальні послуги та тарифів платних соціальних послуг, що надаються Вишевицькою сільською радою Житомирської області на 2023 рік