"Вікторія" - срібний призер

Дата: 18.02.2017 11:05

15 лютого 2017р. в м. Радомишлі пройшли змагання з футзалу серед юнаків 2002-2003 р. н. на першість Житомирської обласної організації «Колос» АПК України. В змаганнях прийняли участь 9 команд з 7 районів області. Команди були розбиті на три групи по три команді. Ігри в групах проходили по круговій системі кожен з кожним, після чого переможці груп розіграли між собою перше місце.Фото без опису

Перші матчі проходили запеклій боротьбі.Ніхто не хотів поступатися ні клаптика паркету,про що свідчать результати матчів, жодна гра не закінчилась мировою нічиєю.
Команди Хорошівського гімназії, «Жерм» Черняхівського району та «Вікторія» Вишевицької ОТГ Радомишльського району по черзі долаючи своїх опонентів вийшли до фіналу.
Перемогу в турнірі здобула команда «Жерм» Черняхівського району(спортивний директор команди «Жерм» Опанасюк Вітольд), друге місце зайняла команда «Вікторія»(тренер команди Дорощук Всеволод,голова Вишевицької ОТГ Гаврутенко Сергій), третє місце зайняла гімназія Хорошівської ОТГ (голова Хорошівської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України Панченко Володимир.)