Учасники художньої самодіяльності Вишевицької ОТГ влаштували свято для військовослужбовців

Дата: 20.12.2016 10:22

18 грудня учасники художньої самодіяльності Вишевицької ОТГ  у складі народного колективу « Вишевичанка» та танцювального гурту « Данс стайл»  (с. Ірша) виступили перед військовослужбовцями військової частини, що розміщена у Городку.

Перша частина виступу носила патріотичний характер, адже у грудні  відзначається День Збройних сил України та День Сухопутних військ України.

Другу частину виступу  склали новорічно-різдвяні номери, адже зустріч відбувалась напередодні Дня Святого Миколая.

Від командування частини артисти отримали Почесну грамоту та слова подяки за піднесення морального духу бійців, а від самих солдатів – гарячі оплески, щирі посмішки та прохання виконати пісню «на біс».