У Вепринському будинку культури відбувся новорічно-різдвяний ярмарок

Дата: 24.12.2016 09:35

22 грудня у Вепринському Будинку культури  за ініціативи громадської організації «Зелена Житомирщина» пройшов новорічно-різдвяний ярмарок. Майстер класи  та цікаві ігри подарували вепринським дітлахам безліч позитивних емоцій, а наприкінці свята малеча отримала від спонсорів проекту новорічні подарунки, книги та солодощі. Фото без опису

Зі звітом про роботу за рік до присутніх звернувся горова Вишевицької ОТГ  Сергій Гаврутенко. Про плани на майбутню співпрацю з громадою повідала представниця громадської екологічної мережі Марина Дяченко.

Присутніх з наступаючими святами  віншували вихованці Вепринського НВК та учасники народного колективу «Вишевичанка», за що були віддячені книгами для бібліотек, запрошенням до Голосіївського заповідника та новорічними  подарунками.