Школярів запрошують взяти участь у літературному конкурсі

Дата: 23.01.2018 13:56

Літературний конкурс творчих робіт «Ми за тверезе життя!» (проза, поезія) проводиться серед школярів України, а також усіх бажаючих без вікових обмежень.

Орієнтовні теми творчих робіт (назва може бути авторською):

• «Я обираю тверезе життя!»
  • «Тверезість — щастя у сім'ї»
  • «Відпочивати краще тверезо!»
  • «Тверезість — вибір сучасної людини»
  • «Пригощати отрутою — це гарна традиція?»
  • «Нехай тверезою буде країна!»

Мова творчої роботи — українська або російська.

Організатори конкурсу

• Громадська організація «Рух «Твереза Україна»;
  • Київська міська організація товариства тверезості та здоров'я.

Оргкомітет конкурсу та Журі конкурсу утворюються з представників організаторів конкурсу.

Цілі конкурсу

• виховання здорового тверезого способу життя та формування тверезих переконань серед дітей та молоді;
  • розповсюдження літератури на тему тверезого, безалкогольного життя;
  • сприяння знайомству та спілкуванню школярів і студентів України, які ведуть тверезий спосіб життя.

Прийом робіт

Прийом робіт розпочинається 15 січня 2018 року і триває до 15 квітня 2018 року. Роботи приймаються через реєстраційну форму на офіційній інтернет-сторінці конкурсу:

Для кожної роботи вказується її назва (мовою оригіналу), прізвище, ім'я, по батькові, місце навчання та дані для зв'язку з автором (або батьками).

16 квітня 2018 року прийом робіт припиняється і Журі розпочинає визначення переможців конкурсу.

Визначення та нагородження переможців

Переможці конкурсу визначаються в кожній з двох номінацій (проза, поезія) у дванадцяти вікових категоріях:

1. Учні 1 класів;
  2. Учні 2 класів;
  3. Учні 3 класів;
  4. Учні 4 класів;
  5. Учні 5 класів;
  6. Учні 6 класів;
  7. Учні 7 класів;
  8. Учні 8 класів;
  9. Учні 9 класів;
  10. Учні 10 класів;
  11. Учні 11 класів;
  12. Дорослі учасники.

Критерії оцінювання робіт:

• відповідність темі та цілям конкурсу;
  • художня виразність і композиційна цілісність;
  • найбільш доступний і переконливий виклад необхідності тверезого способу життя у сучасному суспільстві.

У кожній віковій категорії Журі визначає не менше трьох переможців, які нагороджуються призами:

• I місце (у кожній віковій категорії) — фірмовий рюкзак;
  • II і III місце (у кожній віковій категорії) — заохочувальні призи.

Переможці конкурсу оголошуються на офіційній сторінці конкурсу в день вирішального засідання Журі конкурсу, яке відбудеться не пізніше 15 травня 2018 року. Рішення Журі є остаточним і не може бути оскарженим.

Призи будуть вручені переможцям на XIII Всеукраїнському з'їзді тверезницького руху (14–22 липня 2018 року) або надіслані за допомогою однієї із служб поштової пересилки.

Юридичні умови та організаційні питання

Надсилаючи свою роботу (роботи) на конкурс, учасники конкурсу підтверджують, що з моменту відправки роботи (робіт) вони передають Громадській організації «Рух «Твереза Україна» виключні авторські права на цю роботу (роботи) без обмеження способів використання роботи (робіт), часу і території використання.

Організаційні та технічні питання можуть бути надіслані в Оргкомітет конкурсу за адресою @

Голова Оргкомітету конкурсу                                                          Є.Д. Крилов