Музей космонавтики запрошує дітей взяти участь у конкурсі на тему «Космічна наука та техніка»

Дата: 26.02.2018 15:27

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради запрошує дітей взяти участь у IІІ-му Міжнародному відкритому конкурсі творчих робіт в галузі цифрового мистецтва «Яка прекрасна наша планета!», присвяченому першому  польоту людини в космос.

Конкурс проводить Асоціація музеїв космонавтики України, а національними координаторами є музей космонавтики ім. С.П. Корольова, Литовський музей етнокосмології, музей польської авіації. Цьогорічна тема конкурсу - «Космічна наука та техніка».

Для участі у конкурсі запрошуються діти у трьох вікових категоріях: 7-10 років, 11-14 років, 15-18 років.

Прийом робіт проводиться з 1 до 30 березня 2018 року лише через офіційний сайт конкурсу —www.beautifulplanet.top

Про результати конкурсу Оргкомітет до 10 квітня 2018 року оголосить на сайті Асоціації музеїв космонавтики України www.amcos.org.ua та на сайтах національних координаторів конкурсу. Більше інформації про конкурс та умови участі у ньому можна знайти на сайті музею космонавтики ім. С.П. Корольова.