Державна підтримка сільського господарства населення

Дата: 29.03.2018 09:29

В 2018 році відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107, надаються кошти для підтримки галузі тваринництва у населення. Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка ВРХ до тринадцятирічного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні 4 місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

• за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 грн. за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 грн. за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 грн. за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на 1 голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи надають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

• паспортів ВРХ, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий у встановленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорта громадянина України;
  • довідка або договору про відкриття рахунку в банку;
  • документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ідентифікаційний код).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня, до 1 грудня поточного року.

Рішенням 15 сесії VII скликання Житомирської обласної ради від 07.03.2018 року №939 надаються кошти обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати:

а) відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння придбаних        господарствами населення у сумі рівній вартості придбання, але не більше 7000 грн. за одиницю, один раз у п’ять років, які утримують три і більше корів.

Господарства населення подають такі документи до комісії в обласному управлінні агропромислового розвитку:

• заявку за формою;
  • реквізити про відкриття поточного рахунку, видані банком;
  • платіжний документ (чек, квитанція) та технічну документацію за установку індивідуального доїння;
  • довідку, видану сільською, селищною, міською, територіальною громадою про кількість корів;
  • копії паспортів корів та ветеринарних карток до них, завірені належним чином;
  • копії паспорта особи та документа платників податку (ідентифікаційний код);
  • письмове зобов’язання про збереження придбаної установки індивідуального доїння протягом 5 років

б)  часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей, корів молочного та м'ясо-молочного напрямів продуктивності придбаних у племінних заводів, репродукторів у розмірі половини вартості придбання, але не більше 10000 грн. за голову, які утримують 3 і більше корів.

Господарства населення подають такі документи:

• заява за формою;
  • довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;
  • акт про передачу (продаж) і закупівлю племінних тварин;
  • копії племінних свідоцтв засвідчених підписом секретаря та печаткою сільської (селищної) міської ради, територіальної громади;
  • платіжний документ (квитанції чеки, накладні), що підтверджує сплату коштів за придбану телицю, нетель, корову;
  • копії паспорта особи та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ідентифікаційний код);
  • довідку сільської (селищної), міської ради, територіальної громади, яка посвідчує наявність трьох і більше корів у господарстві населення і придбану у племінних заводах, репродукторах племінну телицю, нетель або корову;
  • копії паспортів корів та ветеринарних карток;
  • письмове зобов’язання.

За консультацією можна звернутись у відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації за адресою: м. Радомишль, вул.. Мала Житомирська, 12 тел. 4-23-23

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації