На Радомишльщині стартує Еко-квест "Наше Полісся"

Дата: 15.04.2018 20:53

16 квітня стартує Еко – квест «Наше Полісся» від народного депутата України Павла Дзюблика до Дня довкілля для учнів, вчителів та батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Метою конкурс є популяризація серед учнів району бережливого ставлення до навколишнього середовища, природи рідного краю.

Основним завданням Конкурсу є:

- ознайомлення учнівської молоді та громадськості Житомирщини з природою рідного краю;

- розвинення почуття прекрасного, прагнення пізнати та оберігати красу і багатства природи рідного краю, виховання дбайливого ставлення до природи;

- формування екологічної свідомості учнівської молоді, громадськості;

- розкриття творчих здібностей підростаючого покоління.

У Вишевицькій громаді зареєструвалися для участі у конкурсі Вишевицька загальноосвітня школа, Іршанська загальноосвітня школа та Межиріцький НВК. Конкурс-квест триватиме 7 днів, на протязі яких необхідно виконати певне завдання. За результатами розгляду щоденних звітів та online-голосування, компетентне журі визначить переможця – одного у районі, який отримає сертифікат від народного депутата України Павла Дзюблика на 100 000 (сто тисяч) грн. на розвиток рідної школи, решта учасників отримують заохочувальні призи.

Конкурс приурочений до екологічного свята – Дня довкілля та проводиться з 16 по 22 квітня 2018 року включно за тематичними днями:

День Конкурсу

Назва

Короткий зміст

1-й день

16 квітня

Хто володіє інформацією – той володіє світом!

У школі відбувається інформаційно – просвітницький захід (конференція, семінар, круглий стіл, лекція) про День довкілля (історія, особливості відзначення свята, про шкоду забруднення довкілля і шляхи подолання цього ганебного явища сьогодення)

2-й день

17 квітня

Покажемо сміттю, де його місце!

Учасники прибирають стихійні сміттєзвалища

3-й день

18 квітня

Вода – основа життя!

Прибирання водойм: річок, струмків, озер, джерел тощо.

4-й день

19 квітня

Турбота про тварину виховує людину!

Команда дбає про тварин та птахів, облаштовує місця для їхнього життя та годівниці

5-й день

20 квітня

Хай зацвіте моє Полісся!

Учасники висаджують квіти та декоративні рослини поблизу своєї школи, в рідному селі, селищі, місті

6-й день

21 квітня

Дерева – легені Землі!

Учні висаджують дерева у парках, скверах, біля своєї школи, інше

7-й день

22 квітня

Еко-квест від Павла Дзюблика «Наше Полісся»: створимо моду на чисту природу!

Презентація відеоролика –

День довкілля!

Учасники Конкурсу готують відеоролик про свій еко-тиждень, в якому висвітлюють наступні пункти:

• презентація команди;
  • мета участі в даному проекті;
  • локації навколишнього природного середовища, що якісно змінювались упродовж проекту;
  • результати проведеного квесту.

Відеоролик викладається у групі Facebook до 24:00 год.

Тож успіхів конкурсантам!