Пропозиції ЦК Профспілки до проекту закону «Про повну загальну середню освіту»

Дата: 20.06.2018 21:27

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув проект закону «Про повну загальну середню освіту», який розміщено для громадського обговорення на сайті Міністерства освіти і науки України, та висловлює своє категоричне непогодження нормами, що звужують трудові права педагогічних працівників.

Зокрема це стосується зменшення тижневого педагогічного навантаження вчителя, припинення безстрокових трудових договорів з працівниками пенсійного віку та керівниками  державних і комунальних закладів загальної середньої освіти і укладення з ними строкових трудових договорів тощо.

ЦК Профспілки сподівається, що при опрацюванні законопроекту зауваження і пропозиції, більшість з яких підтримана виборними органами організаційних ланок Профспілки за результатами обговорення в освітянських колективах, та узагальнена обласними комітетами Профспілки, будуть враховані.

Пропозиції до закону можна завантажити для перегляду тут