РАДОМИШЛЬСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОВОДЯТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ СЕРЕД ВОДІЇВ МОТОЦИКЛІВ, МОПЕДІВ ТА СКУТЕРІВ

Дата: 19.07.2018 18:00

З 16 липня по 16 серпня 2018 року, повідомляє Радомишшльське відділення поліції -  на території Житомирської області проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою "Мопед", які  спрямовані на виявлення та затримання викрадених мототранспортних засобів, документування фактів порушення правил дорожнього руху водіями мототранспорту.

Радомишльське відділення поліції просить водіїв мотоциклів, мопедів та скутерів не забувати про те, що вони є повноцінними учасниками дорожнього руху та зобов’язані дотримуватись правил дорожнього руху.

Особливу тривогу викликає і та обставина, що вищевказаним транспортом часто керують діти, якім не виповнилося 16 років, що заборонено правилами. Однак самі діти та їх батьки часто ігнорують цю вимогу, чомусь важчаючи, що ці транспортні засоби є іграшками.

Крім того, часто цим видом транспорту керують без будь-яких документів, або примудряються підробляти їх, не рідко на дорогах експлуатуються викрадені мотоцикли та скутери.

Хотілося б нагадати, що на даний момент в Україні, що до осіб, які керують транспортним засобом без документів, передбачені штрафні санкції.

Радомишльське відділення поліції Коростишівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області