Розпочався серпень - як налаштуватися на вересень

Дата: 01.08.2018 05:40

Усі, для кого перше вересня - це щось накшталт "Нового року" з жахом перегорнули сторінку калндаря, а там – серпень. Ще не відпочили, ще не підготувались, куди ділось літо і як  підготуватися до продуктивної осені - це лише частина думак, що заметались у головах директорів шкіл, вчителів, студентів, учнів та їх батьків. Що робити, що серпень не промайнув безслідно?

Серпень – остання можливість добре відпочити під літнім сонечком. Смартфони тпа телевізори почекають - подорожуйте, веселіться, вийдіть на вулицю та проведіть час разом з рідними та друзями - наввть короткий такий відпочинок дозволить провітрити голову, зблизитись між собою та запастись емоціями. Це дуже доречі, адже для багатьох початок осені - це початок навчання чи роботи, більша завантаженість, емоційні зриви (чи як там  ви "робите урокии" зі своїми дітьми).

У будь-якому випадку, пора розпланували останній місяць літа, щоб осінь  не прийшла "несподівано". Попри щоденні рутини необхідно спланувати безліч справ. Для когось це закупка шкільного приладдя, шкільної форми. Для інших - встигнути гайнути "на курорти". Але для усіх серпень - це низький старт перед початком важливого етапу у житті.

Ваше дитя - майбутній першокласник? П'яти- чи дев'ятикласник? Ви випускник чи щойно всупили у ВУЗ? Попереду підготовка до ЗНО? Вибір теми для дипломної чи курсової? Курси англійської мови? Запис до автошколи?

Щоб не прогавити перший місяць осені, не змарнуй останній місяць літа і почни готуватись до нових звитяг уже сьогодні.