Синоптики попередили про аномальну погоду у серпні

Дата: 04.08.2018 16:49

Цього року серпень здивує українців падінням температури повітря, синоптики попереджають про можливість виникнення приморозків у деяких регіонах України. Серпень розпочнеться з притаманної для цього місяця погоди – літня спека буде чергуватися з короткочасними дощами, така погодня ситуація буде тривати до кінця першого тижня серпня – повідомляє Укргідрометцентр.

Середньомісячна температура у серпні буде коливатися у межах 17-20 градусів. Максимальна температура серпня буде у межах 34-42 градусів, 26-33 градусів у гірських районах. Мінімальна температура серпня буде у межах 1-7 градусів тепла, у південних регіонах до 11 градусів, у західних, східних та північних регіонах можливе падіння температури повітря до 0-2 градусів морозу.

“В кінці місяця можливі приморозки на грунті по всій території України, окрім півдня та центру країни” – інформує Укргідрометцентр у “Короткій кліматичній характеристиці серпня”

Також у Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця проінформували про можливість виникнення у серпні 3-х магнітних бурь. Дві з яких незначної сили, а одна більш потужніша.