У Вишевицькій ОТГ відбулася робоча зустріч з головою Радомишльської РДА

Дата: 10.08.2018 10:41

08 серпня 2018 року у Вишевицькій ОТГ відбулася робоча зустріч працівників соціальної сфери та депутатів громади з головою та заступником голови Радомишльської РДА.

Було обговорено питання наповнення місцевих бюджетів, ремонту доріг, проведення капітального ремонту моста через р. Тетерів у м. Радомишль, а також постачання скрапленого газу населенню, проектів НУШ та реформування медичної галузі.

У ході зустрічі  гостям громади продемонстрували досягнення ОТГ у ході проведення децентралізації. Вони відвідали медичні та освітні заклади, в яких значно покращились  умови та якість надання медичних та освітніх послуг.

у 2016 році, за кошти державного фонду регіонального розвитку громадою було зроблено термосанацію Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

цього ж року було проведено реконструкцію і термосанацію Вишевицької амбулаторії  загальної практики сімейної медицини.

на завершальному етапі знаходиться добудова приміщення спортивного залу в Іршанській ЗОШ за кошти субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури. І вже цього року діти зможуть займатись в новому спортзалі з сучасними душовими кімнатами та санвузлами.

За кошти Вишевицької громади рроводяться ремонти кабінету хімії, обладнання для якого буде закуплено за кошти державного бюджету. Проводяться ремонти у приміщеннях для перших класів, які цього року будуть працювати за програмою Нової української школи.

Лікар загальної практики сімейної медицини Вишевицької амбулаторії С. В. Дмитренко розповів про хід проведення реформування первинної ланки медицини. Відзвітуват, що станом на 08.08.2018 року з  лікарями було заключено 1600 декларацій.