У Радомишльському районі потяг смертельно травмував хлопця, який спав на колії

Дата: 08.08.2018 00:25

6 серпня уранці до відділення поліції надійшло повідомлення про травмування людини пасажирським потягом на відрізку залізниці Ірша-Тетерів у Радомишльському районі. Загиблим виявився 22-річний житель смт. Бородянки Київської області. Триває з’ясування обставин події.

Повідомлення надійшло близько 4 ранку від чергової по станції Ірша.

На місці події поліцейські з’ясували, що близько  3.50 пасажирський потяг «Київ-Львів» на 86 км травмував  хлопця, який сидів  на рейках, поклавши голову на коліна.

За словами машиніста потяга, він помітив двох парубків, які сиділи (ніби спали) за 150-200 метрів на рейках. Один з них знаходився на його колії, інший – на суміжній. На гучний звуковий сигнал жоден не зреагував, у результаті чого і відбувся наїзд на людину. Після екстренного гальмування  потягу товариш загиблого прокинувся. Згодом він повідомив, що вони з товаришем йшли з м. Малина до с. Тетерівки.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Триває з’ясування усіх обставин події.

Джерело:  Відділ комунікації поліції Житомирської області