24 серпня - День Незалежності України!

Дата: 24.08.2018 05:44

Дорогі українці! Сьогодні виповнюється  27 років нашій українській державності. Ми з вами живемо у час великих змін та перетворень. Ми вчимося, ми прагнемо, інколи помиляємось, але робимо висновки... ми йдемо вперед, памятаюси нашу історію, зберігаючи в серці мамину пісню, мову.

Ми стверджуємося як волелюбний народ, який, на протязі всієї тисячолітньої історії, не дозволив і, щиро вірю, не дозвоть у майбутньому жодному політику з диктаторськими амбіціями закріпитися при владі. Ми - народ, який здатен відкинути будь-які зазіхання зовнішнього ворога. Наша Незалежність виборюється і утримується в боротьбі. І вклад нашої громади є ціним та вагомим - серед наших хлопців  є бійці, добровольці. У ожній оселі - патріоти-волонтери. Ми усі, всі українці, довели, що ми можемо утримувати позиції і боронити Незалежність України. Ми готові, міцно взявшись за руки, допомагати, підтримувати один одного, ми піднімаємо нашу громаду, адже вона - це невеличка цеглинка у міцній стіні нашої державного процвітання.Не маю сумніву, що Україна в оновленому світі буде серед лідерів розвитку, добробуту, духовності. Адже ми разом збудуємо омріяну поколіннями українців сильну і Незалежну Країну!
З Днем Незалежності Вас, друзі! Щастя, миру, добробуту вам та вашим родинам! Слава Україні!

Сільський голова               Сергій Гаврутенко