Українських водіїв чекають нові несподіванки

Дата: 05.09.2018 17:39

Вже через два тижні наберуть чинності нові правила паркування, підвищать штрафи та почнуть фіксувати порушення на камери. Вже були випадки, коли водії повідомляли, що зникнення авто, адже не одразу зрозуміло, що машину забрав евакуатор. Перша думка – крадіжка. І тільки приїзд патрульної поліції на місце може прояснити ситуацію - вони показують фото машини, яку було неправильно запарковано та пояснюють чому.

Далі водій їде до патрульної служби та стоїть у великій черзі. Там йому видають акт затримання автомобіля та постанову про штраф. В банку він сплачує його, послуги евакуатора та за час перебування машини на штраф-майданчику. Квитанції везе до органу, який дає дозвіл на отримання машини і тільки після всіх інстанцій він може вирушити на майданчик по автівку.

У підсумку ми маємо:

– витрачених на усі процедури три дні;

– сплачені 3 тисячі гривень.

Експерти кажуть, що якщо ви встигаєте повернутись до машини, поки її ще не завантажили на евакуатор, то можна отримати тільки штраф і зберегти машину.