Оголошується конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти

Дата: 24.09.2018 20:15

Відповідно до Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 р. № 2145-VIII, Закону України «Про загальну середню освіту», Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 р. № 291, Положення  про конкурс на посаду керівника  комунального закладу загальної середньої освіти  Вишевицької сільської ради, рішення Вишевицької сільської ради «Про створення Комунальної установи  Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей» та затвердження Статуту» № 455 від 23.05.2018 року Вишевицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора (керівника)  комунальної установи Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей».

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА   КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Керівником (директором) закладу загальної середньої  освіти може бути:

• громадянин України;
  • вільно володіє Українською мовою;
  • має вищу освіту ступеня не нижче  ступеня магістра  або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності,високі моральні якості, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- мати розроблений перспективний план розвитку закладу освіти для публічної та відкритої презентації на другому етапі конкурсу.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто.

Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня публікації оголошення  про проведення конкурсу.

Документи подавати за адресою:

с. Вишевичі, вул. Миру, 18,  Вишевицька  сільська рада (2 поверх, соціально-гуманітарний відділ)