В Україні все частіше трапляються аварії за участю п'яних водіїв

Дата: 25.09.2018 22:27

Всього за добу понеділка 24 вересня, українські правоохоронці зупинили понад 500 водіїв, які сіли за кермо у нетверезому стані. Про це повідомила на офіційній сторінці Національна поліція України. У повідомленні наголошується, що кожен затриманий понесе відповідальність за свій вчинок.

"За минулу добу поліцією було складено 557 протоколів за ст 130 КУпАП ("Водіння транспорту у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, а також під дією лікарських засобів, що знижують увагу та швидкість реакції"). Ми закликаємо вас бути максимально уважними та не сідати за кермо в такому стані", − кажуть правоохоронці.

Тим часом в Україні водіння в нетверезому стані - друга причина усіх ДТП. Кожна десята жертва автомобільних аварій – внаслідок пияцтва за кермом. І навіть суттєве підвищення штрафів їх кількість не зменшила.