В Радомишльському районі рятувальники ліквідували пожежу

Дата: 19.09.2018 23:49

19 вересня 2018 в селі Межирічка Радомишльського району трапилася надзвичайна ситуація. На місці виклику виявилося, що загорання вже встигло зачепити дах будинку та повністю охопити покрівлю. Співробітники рятувальної Служби виявили осередок займання, який знаходився на підлозі – горів матрац.

Через захаращеність горища будинку легкозаймистими матеріалами полум’я могло розповсюдитися на більшу площу. Аби приступити до ліквідації пожежі, рятувальники самостійно знеструмили будинок. Вогнеборці одночасно спрямували свої сили на гасіння полум’я всередині даху та не допущення розповсюдження вогню. Попередньою причиною пожежі вважають необережне поводження з вогнем невідомої особи.

Джерело: https://zhitomir-online.com/podiyi/74227-v-radomyshlskomu-rayoni-ryatuvalnyky-likviduvaly-pozhezhu.html