В Україні з'являться нові соцвиплати

Дата: 07.10.2018 08:08

З січня наступного року в Україні державну допомогу отримуватимуть батьки дітей, які мають проблеми в розвитку або важкі захворювання. Розмір допомоги дорівнюватиме прожитковому мінімуму, повідомляють в Міністерстві соціальної політики.

Соціальну допомогу отримуватимуть батьки, діти яких мають важкі перинатальними ураження нервової системи, вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, інсулінозалежну форму діабету I типу, гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня.

Допомогу видаватимуть на дітей, які у результаті травми потребують трансплантації органів.

Розмір соцдопомоги з 1 січня становитиме 1497 грн. З 1 липня – 1564 грн. 1 грудня 2019-го - року – 1638 грн.