ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 24.09.2018 05:58

Шановні вихователі та працівники дошкільних установ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Бути вихователем - високе покликання. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

В цей особливий День хочу побажати нашим вихователям і всім працівникам дошкільних закладів  здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат, гарного настрою, любові до малечі та вдячності від батьків і вихованців!
Зі святом!

З найкращими побажаннями