В громаді відсвяткували День працівників освіти

Дата: 08.10.2018 08:07

5 жовтня у Вишевицькій територіальній громаді було по-справжньому сонячно і тепло. З нагоди Дня вчителя відбултся святкові заходи у школах громади, після яких усі педагоги завітали у Вишевицьку опорну школу на святковий концерт.

Теплі та щирі слова вдячності від учнів зігрівали серця усіх працівників освіти цього осіннього дня. Милозвучні пісні подарували учні місцевих шкіл, розбавляючи святкові пісні гумористичними мініатюрами. Окрім привітань та побажань, присутніх педагогів чекав урочистий момент – вручення почесних грамот. Нагороди отримали вчителі, учні яких підтвердили високий рівень знань на змаганнях та предметнних олімпіадах. Подяки від начальника соціального відділу Вишевицької сільської ради отримали також  педагоги, які присвятили своє життя школі.

Радість свята все ж була захмарена поточними реорганізаціями закладів освіти в громаді. Попри все, свято вчителя пройшло у теплій атмосфері добра, взаємопідтримки та  поваги не просто до обраної професії, а до високого покликання - Вчитель!