Не жени - збережи своє життя

Дата: 18.10.2018 14:17

У рамках кампаній, спрямованих на формування відповідального та свідомого ставлення до вимог безпеки дорожнього руху, мінімізацію ризиків, що виникають при взаємодії "людина-машина-дорога", Міністерство інформаційної політики України запускає третю хвилю інформаційної кампанії з підвищення рівня безпеки дорожнього руху під назвою "Віч-на-віч".

В усіх матеріалах кампанії акцент зроблено на новому обмеженні швидкості на дорогах - 50 кілометрів на годину. Використовується візуалізація людей з окремих професій, з якими доведеться зустрітися після ДТП. Гасло цієї кампанії попереджає "Не жени до мене! Збережи своє життя!".

За даними Нацполіції,  у 2017 році в країні було зареєстровано 27 220 ДТП з постраждалими. 3432 людини загинуло, майже 35 тисяч отримали травми. При цьому переважна кількість ДТП сталися через порушення Правил дорожнього руху.

Прес-служба Міністерства інформаційної політики України.

Переглянути відео можна натиснувши на зображення: