Вогнеборці закликають бути обережними!

Дата: 22.11.2018 08:40

21 листопада о 12:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному цегляному житловому будинку в с. Макалевичі Радомишльського району. Про це рятувальників сповістили власники житла, які й виявили загоряння. На місці події бійці ДСНС встановили, що осередок займання знаходиться на горищі оселі, де горіли речі домашнього вжитку та частково дах. О 13:15 пожежу локалізовано та о 13:40 – ліквідовано. Вогнем знищено 15 кв. м даху та майно, що зберігалося на горищі.

Шановні мешканці області!

Найчастіші причини загорянь – необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів тощо.

Рятувальники вкотре наголошують на необхідності дотримування правил пожежної безпеки у побуті, зокрема  під час обігріву власного житла. Категорично забороняється залишати печі, що топляться, без нагляду; застосовувати для їх розпалювання легкозаймисті та горючі рідини; сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали; допускати до експлуатації несправні печі. Ретельно гасіть недопалки й сірники, слідкуйте за справністю електромереж і електричних нагрівальних приладів.

Пам’ятайте! Суворе дотримання таких нескладних правил — запорука вашої безпеки!

У випадку виникнення пожежі негайно викликайте допомогу за номером «101».