В УКРАЇНІ СТВОРЯТЬ ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР ЛИСТКІВ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Дата: 29.11.2018 02:26

Рішення про створення реєстру прийняли в уряді 28 листопада. Центральні органи виконавчої влади і Фонд соціального страхування України повинні розробити і подати на розгляд Кабміну до 1 лютого 2019 року проект положення про Електронний реєстр листків непрацездатності.  Крім цього, згадані установи мають забезпечити технічні можливості, потрібні для функціонування Реєстру.

"Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України “Про утворення Електронного реєстру листків непрацездатності”, якою передбачено утворення Електронного реєстру листків непрацездатності як системи накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності з використанням інформаційної інфраструктури Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування", – йдеться у повідомленні.

Джерело: Урядовий портал.