Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил, військовозобов’язані, бійці добровольчих батальйонів!

Дата: 06.12.2018 04:13

На вас покладена священна місія – захищати рідну землю, боронити її цілісність та суверенітет, забезпечувати мирне життя свого народу. Як показує історія та тривожне сьогодення свій обов’язок ви завжди виконували з честю та гідністю. Український народ складає вам свою шану та глибоку вдячність за вірність присязі, мужність, стійкість, героїзм та волю.

Вітаючи Вас сьогодні з професійним святом, з Днем Збройних Сил України, хочу висловити  слова щирої вдячності за вашу нелегку, але таку благородну справу!

Бажаю вам здоров’я, добра, злагоди, удосконалення бойової та професійної майстерності, натхнення й віри в силу власного народу. Хай мирним буде небо над Україною! Божих благословень Вам і Вашим родинам!

Сільський голова                                                Сергій Гаврутенко