Учні Вишевицької школи зайняли призові місця на змаганнях з волейболу серед шкіл Радомишльського району

Дата: 06.12.2018 19:52

29 листопада в спортзалі Радомишльсько гімназії відбулися змагання з волейболу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Вишевицької, Потіївськоїї та Радомишльської територіальних громад. За звання кращих змагалися учні Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ст.., Потіївської ЗОШ І-ІІІ ст.., а також Радомишльського ліцею №1, Радомишльської гімназії, Радомишльської ЗОШ №3 та №5, Великорацької ЗОШ І-ІІІ ст.., Краснобірської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Ставецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед юнаків перше місце вибороли учні Великорацької ЗОШ І-ІІІ ст., друге - учні Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ст., а третє -  учні Радомишльської гімназії.

Перше місце серед дівчат посіла команда Великорацької ЗОШ І-ІІІ ст.., друге - Потіївської ЗОШ І-ІІІ ст.,; ну а дівчата Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ст. вибороли третє місце.

Вітаємо наших юних чемпіонів і бажаємо перемог!

За матеріалами malininform.com