18 вересня у Вишевичах стартував пілотний проект "Шлюб за добу"

Дата: 19.09.2018 01:26

Вишевицька територіальна громада є третьою на Житомирщині після обласного центру й Коростеня, де стартував пілотний проект «Шлюб за добу». Урочиста зворушлива церемонія реєстрації першої пари в рамках проекту відбулася на території історико-культурного комплексу «Замок Радомисль».

Великого кохання, довгого і щасливого подружнього життя побажали столичні гості - представники Міністерства юстиції України, які взяли участь у церемонії цього дня. Вітали молодят: заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова та начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Ірина Дубиківська,  а також представники   Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та його керівник Олександр Грабар і міський голова Радомишля Володимир Тетерський.

«Усе, що ми робимо, реформи, які ми впроваджуємо, – сказала заступник Міністра юстиції Олена Сукманова, – заради скорочення бюрократичних процедур та наближення доступу наших громадян до послуг, передбачених сімейним законодавством. Адже юстиція – відкрита для людей. І це не просто гарне гасло, а підтвердження конкретних дій: ми даємо можливість одружитися за одну добу, приносимо у пологові будинки свідоцтва про народження, поширюємо і збільшуємо кількість онлайн-послуг».

За словами начальника Головного територіального управління юстиції Олександра Грабара, в нашій області уже понад 700 пар уклали шлюб за прискореною процедурою. Отже, проект, запроваджений спочатку в Житомирі (з березня 2017 року), дедалі більше набуває популярності.

Наразі цей сервіс, який спрощує процедуру одруження, запроваджено більше ніж у 70-ти містах України.

Місце державної реєстрації шлюбу: Радомишльський район, с. Вишевичі, вул. Миру, 18.

Тел. для довідок: (04132) 7-12-46, 097-6221730.