На Житомирщині ще два міста долучилися до проекту «Шлюб за добу»

Дата: 10.12.2018 12:09

6 грудня цього року ще у двох містах Житомирщини  Бердичеві та Новограді-Волинському стартував проект Міністерства юстиції Украни "Шлюб за добу". Нагадаємо, Вишевицька територіальна громада стала третьою на Житомирщині після обласного центру й Коростеня, де можна поєднати долі без бюрократичної тяганини, коли долучилась до пілотного проекту 18 вересня 2018 року.

Майбутнім нареченим, які бажають одружитися без зайвої бюрократії, не чекаючи місячного строку, досить виконати декілька нескладних кроків.

По-перше, звернутися до організатора державної реєстрації шлюбу з необхідними документами.

По-друге, обрати зручні для себе дату і час проведення державної реєстрації.

По-третє, укласти цивільно-правовий договір про надання послуги, оплатити цю послугу та завітати на урочисту церемонію власного весілля.

Місце державної реєстрації шлюбу: Радомишльський район, с. Вишевичі, вул. Миру, 18.

Тел. для довідок: (04132) 7-12-46, 097-6221730.

З початку запровадження шлюбу за скороченою процедурою у трьох містах нашої області – Житомирі (з 1 березня 2017 року), поєднали свої долі вже  понад 900 пар.