Увага! Погіршення погодних умов.

Дата: 12.12.2018 10:09

Сьогодні, 12 грудня, та завтра на території кількох областей України та Житомирської області очікується ускладнення погодних умов. Варто бути готовими до сильного снігу, налипання мокрого снігу, хуртовин. Пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с, ймовірний сніговий покрив - до 20 см.

13 грудня: вночі сильний сніг, вдень 13 та протягом 14 грудня поступове зменшення інтенсивності опадів до помірних. На дорогах дорогах можлива ожеледиця.

Шановні водії! У звязку з погіршенням погодних умов, без нагальних потреб відмовтеся від подорожей або ж скористайтеся залізницею чи громадським транспортом. Якщо ж виїхали на автомобільну дорогу - будьте пильні під час руху, дотримуйтеся дистанції, відмовтеся від ризикованих маневрів. Бережіть себе та тих хто поряд!