Творчі колективи Вишевицької ОТГ виступили перед військовослужбовцями та жителями смт.Городок.

Дата: 12.12.2018 14:24

6 грудня, на запрошення командування військової частини у смт. Городок, творчі колективи Вишевицької громади виступили перед військовослужбовцями, вітаючи їх з професійним святом . Такий візит є не першим для вишевичан і завжди гарантує теплий прийом та взаємні позитивні емоції. Ось і цього разу гарнізонний Будинок офіцерів ледве вмістив всіх охочих.

Близько трьох годин народний колектив"Вишевичанка",танцювальний колектив "Данс стайл" та вокальний ансамбль" Вечорниці" дарували своє мистецтво захисникам та землякам.Всі колективи продемонстрували високий виконавський рівень,вкладаючи у свої виступи душу, за що отримали подяки від керівництва військової частини та вдячність і щирі оплески глядачів.

Марія Дорощук.