Проект «На Урок» проводить різдвяний конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу»,

Дата: 21.12.2018 12:53

Проект «На Урок» проводить різдвяний конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу», приурочений до початку традиційних зимових свят. Тут є завдання для школярів будь-якого віку. Участь безкоштовна, а нагороди отримують всі учасники!

Завдання будуть відкриті до 30 січня 2019

Взяти участь в конкурсі можна, обравши будь-який день з 5 грудня по 30 січня 2019.

Зверніть увагу,  є лише одна спроба. Натискайте кнопку «Взяти участь» лише тоді, коли добре підготуєтеся. Знадобиться щонайбільше 40 хвилин.

Що потрібно робити?

• Приєднатися до участі в конкурсі
  • Відповісти на питання про традиції святкування Дня Святого Миколая, Різдва, Нового року, Водохрещі та інших свят
  • Отримати нагороди одразу

Майже 90.000 учнів 1–11 класів вже беруть участь в конкурсі. Зареєструватися можна прямо зараз, а розв'язати завдання у зручний час, але не пізніше 15 січня!