22 грудня у Радомишлі відбулося засідання Ради регіонального розвитку

Дата: 22.12.2018 21:41

22 грудня у Радомишлі, за дорученням  Президента Петра Порошенка, відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку за участю Народного депутат України Павла  Дзюблика, голови Радомишльської РДА Світлани Ковальчук, голови районної ради Олександра Потієнка, представників територіальних громад Радомишльського району - голови Вишевицької ОТГ Сергія Гаврутенка, голови Потіївської ОТГ  Володимира Майструка та секретаря Радомишльської міської ради Віктора Міхненка.

Мета заходу -  розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, зокрема: налагодження ефективної взаємодії райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування району у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування та вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.

Довідка: Рада регіонального розвитку є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. До основних завдань Ради належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.