Правила для вступників до вишів в цьому навчальному році

Дата: 09.03.2019 14:09

Вже невдовзі закрутяться випускники шкіл у круговерті вибору професій. Більшість вже визначились, коли обирали предмети ЗНО, та є й такі, що ще не ознайомилися з правилами на період вступної кампанії 2019 року.

Перш за все:  1 липня буде розпочато вступну кампанію. Саме цього дня почнеться реєстрація особистих кабінетів, де проводитимуться завантаження усіх потрібних документів.

10 липня настане час подання заяв до вишів про вступ

Треба запам'ятати про те, що вступники на бакалаврат можуть подавати заяви на 4 спеціальності, але не більше ніж 7 заяв. (не зайвим буде продумати власну стратегію - тут у нагоді стане програма "Вступ. Освіта.UA", де можна простежити минулорічні тенденції по тій чи іншій спеціальності. Тут і кількість місць і прохідні бали, як бюджетників, так і контрактників, тобто все, що так необхіднодля цьогорічних вступників.)

Також, цього року поширюється розпочата практика мінімального порогу по конкурсних балах для вступу на спеціальності з високим рівнем суспільної відповідальності. Так,  на спеціальності "Право", "Публічне управління та адміністрування", "Міжнародне право", "Міжнародні відносини", "Міжнародні економічні відносини", "Фармація, промислова фармація" мініимальним порогом буде 130 балів. А в межах провадження медичної реформи на подачу заяв по спеціальностях "Стоматологія", "Медицина", "Педіатрія", вступнику треба мати не менше 150 балів з другого та третього предметів ЗНО.