Вишевицька об'єднана територіальна громада
Житомирська область, Житомирський район

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Вишевицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Вишевицької сільської ради

Дата: 14.03.2019 17:08
Кількість переглядів: 532

ПІДСТАВА: Відповідно Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року  № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, рішення сесії Вишевицької сільської ради від 14.03.2019 року № 721 «Про затвердження Порядку  проведення  конкурсу на зайняття  посади керівника комунального некомерційного  підприємства «Вишевицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Вишевицької сільської ради  та затвердження складу конкурсної комісії»

НАЙМЕНУВАННЯ: Комунальне некомерційне  підприємство «Вишевицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Вишевицької сільської ради.

ЮРИДИЧНЕ ТА ФАКТИЧНЕ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ: 12214, с. Вишевичі, вул. Миру, 18,  Радомишльського району, Житомирської  області.

Основні напрями діяльності Підприємства:

Основною метою створення Підприємства є надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення всіх вікових груп, що  проживає (перебуває) на території   Вишевицької ОТГ, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

СТРУКТУРА:  АЗПСМ - 2; ФП - 2.

Фінансування здійснюється за рахунок МСЗУ та коштів ОТГ.

 

НАЗВА ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ: Керівник комунального некомерційного  підприємства «Вишевицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Вишевицької сільської ради.  

СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ: Прийняття заяв і доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі здійснюється у строк не менше 14 календарних днів, але не більше 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Вишевицької сільської ради та в газеті «Зоря Полісся».

Кінцевий термін прийняття заяв 12.04.2019  до 14.00 год.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється Вишевицькою сільською радою за адресою: 12214, вул. Миру, 18, с. Вишевичі, Радомишльського району, Житомирської  області.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВщо подаються на  участь у конкурсі:

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України  “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

 

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ: Повна вища освіта (магістр, спеціаліст) за напрямом підготовки “Медицина”. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста за спеціальністю з “Організації і управління охороною здоров’я” та вищу категорію лікаря загальної практики-сімейної медицини. Стаж роботи за фахом не менше 5 років.

 

Умови оплати праці Керівника Підприємства: згідно контракту.

Конкурс відбудеться 15.04.2019 року о 10:00 в приміщенні Вишевицької сільської ради.

 

 Довідки за телефоном  (04132) 7-12-46

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь