Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич провів виїзне засідання Ради регіонального розвитку у Вишевицькій громаді

Дата: 02.03.2019 17:08
Кількість переглядів: 1998

25 лютого, у Вишевицькій об'єднаній територіальній громаді Ігор Гундич провів виїзне засідання Ради регіонального розвитку, адже саме жителі громад мають визначати та затверджувати перспективні проекти на 2019-2021 роки.

«Дуже добре, що тут зібралися ті, хто прийняв рішення про створення ОТГ. Ви в числі перших 10 громад, хто об’єднався, і ви проявили свою громадянську позицію – зробили правильне рішення. Це дало фінансові можливості, які не мала громада до процесу децентралізації. Ми можемо багато малювати графіків, але того ніхто не зрозуміє. А люди мають бачити реальні проекти. Наприклад, у Вишевицькій ОТГ зробили дорогу, школу, дитсадок, амбулаторію і люди бачать результат. Децентралізація, дала новий поштовх для розвитку областей України. Децентралізація дала громадам можливість розпоряджатися фінансами на місцях. І це правильно, адже тільки ми з вами можемо знати, яку дорогу потрібно ремонтувати, який садок чи школу утеплювати», – сказав Ігор Гундич.

Після виступу, очільник області відповідав на питання мешканців громади, взяв участь в активному їх обговоренні.

Після голосування жителі Вишевицької ОТГ разом із керівником області затвердили першочергові проекти на найближчі 3 роки:

• Ремонт доріг Федорівка-Вирва через Садки та Облітки-Вишевичі через Мірчу;
  • Капітальний ремонт ДНЗ «Сонечко», с. Вишевичі;
  • Будівництво амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом в с. Ірша;
  • Кабінет фізики, біології для Вишевицького ліцею;
  • Капітальний ремонт будинку культури с. Вишевичі.