КУ "Вишевицький ліцей" взяв участь конкурсі «Пришкільна ділянка — як освітній майданчик для сучасних безпечних агротехнологій»

Дата: 16.03.2019 10:09

28 лютого 2019 року в м. Києві, на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді пройшов очний етап конкурсу від Зелений Хрест України "Green Cross Ukraine" «Пришкільна ділянка — як освітній майданчик для сучасних безпечних агротехнологій» в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад».

Представники відібраних на першому етапі шкіл були запрошені поділитися досвідом роботи, презентувати свої проекти учнівських навчально-дослідних земельних ділянок та перспективних планів її розвитку в очному етапі Конкурсу, який відбувся
КУ "Вишевицький ліцей" представляв директор Володимир Мартинюк.
З вітальним словом та актуальними питаннями розвитку шкіл сільської місцевості в сучасних умовах до учасників Конкурсу виступив директор Національного-еколого натуралістичного центру Вербицький Володимир Валентинович.
Сапіга Юрій Станіславович – виконавчий директор Грін Крос Україна, координатор проекту міжнародної технічної допомоги «EU4Youth: «Шкільний сад» в Україні, виступив з презентацією Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад» для розвитку сучасного підприємництва, професійного і соціального росту молоді в нужденних сільських населених пунктах» та розповів про подальші плани роботи в проекті.

Найбільш перспективними в цьому напрямі показали себе такі заклади: Комунальний заклад Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей» Радомишильського району Житомирської області (директор – Мартинюк Володимир Степанович), Селящинський спортивний ліцей імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука Черняхівського району Житомирської області (директор – Лозко Дарина Михайлівна) а також Ріпкинська загальноосвітня школа № 2 Ріпкинського району Чернігівської області (директор — Лебедко Сергій Анатолійович) та Комунальний заклад «Борзнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради (директор — Майстат Надія Григорівна).
Ці навчальні заклади стануть опорними закладами, де в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад», Грін Крос Україна допоможе підготувати і оснастити ці заклади освіти для відкриття на їх базі інкубаторів для тренінгу сільської молоді.