Вітання сільського голови з Днем Матері!

Дата: 12.05.2019 05:37

Материнство – безцінний дар Божий, вічне джерело  буття людського, основа сім'ї, роду і народу. Саме уроки Матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом.

Доземний уклін Вам, наші Матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.

Давайте ж цього дня  вклонимося низенько до землі і благаймо Бога, щоб послав  нашим Матерям міцне здоров’я, свою милість і многії літа.

Дорогі наші, рідні Мами! Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього святого дня. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки.  Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословення Вам і Вашим родинам.

З повагою,  сільський голова                                               Сергій Гаврутенко