Жахлива трагедія сколихнула Вишевицьку громаду

Дата: 04.06.2019 07:55

3-го червня у селі Вишевичі сталася трагічна подія - ослухавшись настанов старших, підлітки  вирішили розважитись на місцевій водоймі. Для одного з підлітків ця розвага стала останньою. Життя 14-ти літнього юнака медикам врятувати не вдалося…

Рятувальники вкотре закликають усіх: відпочиваючи, дотримуйтеся заходів безпеки. У першу чергу це стосується батьків, які залишають дітей без нагляду поблизу водойм. Не варто купатися у нетверезому стані та в необладнаних водоймах. За статистикою, 90% осіб гинуть саме за таких обставин. Жодна служба не в змозі забезпечити рятувальником кожного відпочиваючого, особливо за умов зверхнього ставлення до порад та байдужості до власного життя та життя близьких.