Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організовано зустріч для неповнолітніх суб’єктів пробації

Дата: 18.07.2019 11:28

Нещодавно начальником Радомишльського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області підполковником внутрішньої служби Тетяною Нестерчук  спільно з представником служби у справах дітей Радомишльської районної державної адміністрації Тетяною Найченко були проведені профілактичні бесіди з дітьми та їх батьками з питань роз’яснення діючого законодавства України щодо відповідальності неповнолітніх за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.

Окремо,  профілактично-роз’яснювальна робота проводилася з батьками дітей, які вчинили протиправні дії, яким були вручені  попередження про відповідальність за неналежне виховання дітей, згідно з чинним законодавством. Також Тетяною Найченко були складені акти про проведення роз’яснювальної роботи з батьками, щодо відповідальності за неналежне виховання та утримання дітей, згідно з чинним законодавством України.

Радомишльський районний сектор

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області