Дата: 13.09.2019 23:29

10 вересня 2019 психологом Радомишльського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Аллою Сорокою була проведена бесіда з неповнолітніми суб’єктами пробації на тему «Вплив соціальних мереж». Під час бесіди неповнолітні дізналися історію виникнення та розвитку соціальних мереж, обговорили які саме проблеми пов'язані з використанням Інтернету,  та шляхи вирішення проблем. Їх позитивний та негативний вплив на підлітків. Метою бесіди було  переконати неповнолітніх  суб’єктів пробації в тому, що комп’ютер може стати другом або заклятим ворогом, допомогти в біді або додати купу проблем,  допомогти знайти однодумців чи привести до самотності. Вирішити це може тільки кожен для себе сам!

Додатково начальником Радомишльського районного сектору з дітьми в присутності батьків та працівників Радомишльського районного центру соціальних  служб для  сім’ї, дітей та молоді були проведені профілактичні бесіди щодо відповідальності неповнолітніх за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.