Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організовано зустріч для суб’єктів пробації з представником Радомишльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Дата: 16.09.2019 20:24

16 вересня 2019 року в приміщенні Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області для суб’єктів пробації черговий раз було організовано зустріч з фахівцем із соціальної роботи Радомишльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Кубрицькою, яка  спілкувалася із засудженими  на тему «Вплив алкоголю на організм та життя людини».

Захід спрямований на попередження надмірної кількості вживання алкогольних напоїв, адже 80 відсотків протиправних діянь трапляється в стані алкогольного сп’яніння.  Завдання заходу - переконання  суб’єктів пробації в згубності вживання спиртних напоїв.